Zalety tanich noclegów blisko dworca i lotniska w Krakowie

News

Nikomu nie trzeba przedstawiać Krakowa. Jest to najważniejsze miejsce na mapie turystycznej naszego kraju, które zaprasza tutaj ludzi poprzez swoją niesamowitą historię (zabytki, pomniki pałace), a także tętniącą życiem współczesność. Działają tutaj słynne na cały kraj kabarety, tutejsze teatry mogą pochwalić się najlepszą obsadą, opery odwiedzają światowe sławy, a muzea czy filharmonie są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Miasto doceniane jest także przez biznes.

Jest to ważny ośrodek handlu i innowacji, a do tego swoje siedziby oraz centra rozwojowe lokalizują międzynarodowe korporacje. Wszystkie osoby tutaj przybywające chcą zawsze mieć możliwość łatwego poruszania się, w czym pomaga wybór noclegów zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych. By móc łatwo przemieszczać się po samym mieście, jak i po bliższym i dalszym regionie, warto jest wybierać przede wszystkim noclegi położone w trójkącie pomiędzy lotniskiem, Starym Miastem oraz dworcem PKP.

Taka lokalizacja ma 4 podstawowe zalety: • Bezpieczeństwo; • Wygodę; • Oszczędność czasu; • Dobre skomunikowanie z najbliższym otoczeniem. Ten trójkąt jest ceniony przez biznes, ponieważ pozwala szybko dotrzeć do miejsca noclegowego, szybko załatwić swoja sprawę i szybko opuścić miasto. Cenią go także turyści, ponieważ zaraz po przybyciu do miasta można rzucić się w wir zwiedzania czy korzystania z nocnych uciech, jakie Kraków ma do zaoferowania. Co ważne, chociaż jest to teoretycznie najdroższy rejon noclegowy, to szeroka oferta sprawia, że można tutaj znaleźć praktycznie każdy typ noclegów, a ceny są dostosowane do różnych możliwości.